Ciąża i MacierzyństwoOdzież i Bielizna dla Niej

Odzież i Bielizna dla NiegoPakiet Korzyści

Wymiany

Zdajemy sobie sprawę, że pojawią się sytuacje, gdy otrzymany towar wizualnie dokładnie uderzy w Państwa gusta, ale nie do końca będzie idealnie pasował. Zamówiony rozmiar czy kolor będzie więc trzeba wymienić na inny by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani ze swojego zakupu. Naturalnie także na takie "przeszkody" przygotowaliśmy odpowiednie rozwiązania.

Procedura jest niemal identyczna, jak w przypadku klasycznego zwrotu. Przed odesłaniem nam towaru warto skontaktować się z nami i poinformować o potrzebie wymiany. Sprawdzimy dostępność wskazanego modelu i odłożymy dla Państwa. Ustalimy także wszystkie detale planowanej wymiany, tak by wszystko było jasne i przejrzyste.

Otrzymany towar należy następnie spakować wraz z krótką informacją dotyczącą szczegółów planowanej wymiany, tzn.: modelem, rozmiarem i kolorem produktu, jaki chcieliby Państwo otrzymać w miejsce odsyłanego. Tak przygotowaną paczkę prosimy odesłać na adres sklepu:

4MUM Agata Gruba

ul. Wzgórze Wolności 5

83-300 Kartuzy

 

Istotne jest, by odsyłany towar nie był uszkodzony, nie nosił znamion użytkowania oraz posiadał wszystkie oryginalne metki i niezniszczone oryginalne tekturowe opakowania (jeśli w takowych został Tobie przesłany). Dlatego też przed nadaniem paczki spakuj i zabezpiecz ją tak, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia zawartości w czasie transportu. Tylko spełnienie wszystkich tych warunków umożliwia bowiem przeprowadzenie wymiany.

Po otrzymaniu odesłanej przez Państwa przesyłki i opłaceniu ponownej wysyłki wymienionego już produktu - wyślemy odłożoną i gotową do dalszej drogi paczkę z ustaloną wcześniej wymianą.

Nie odbieramy przesyłek pobraniowych. Nadana w ten sposób paczka wraca do nadawcy, a w konsekwencji cała procedura wymiany ulega przez to przedłużeniu.

 


 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl