Ciąża i MacierzyństwoOdzież i Bielizna dla Niej

Odzież i Bielizna dla NiegoPakiet Korzyści

Czas realizacji zamówienia

Zapewniamy, że dopełnimy wszelkich starań, by Twoje zamówienie trafiło do Ciebie jak najszybciej. Pamiętaj jednak, że na czas realizacji, a tym samym i dostawy napływających do nas zamówień wpływ ma kilka czynników, w tym część uzależnionych od wyborów, jakich dokonasz na etapie zatwierdzania zakupu.

W przypadku zdecydowanej większości oferowanych przez nas produktów - przekazanie zamówienia do realizacji następuje w ciągu maksymalnie 24-48 godzin. Nierzadko zdarza się, że paczka opuszcza magazyn jeszcze tego samego dnia. Nie brakuje jednak i sytuacji, gdy realizacja zamówienia odbywa się z wykorzystaniem magazynu zewnętrznego i wówczas okres oczekiwania może wydłużyć się nawet do 3-5 dni. Terminy, w jakich można spodziewać się wysyłki zawsze znajdziesz w karcie interesującego Cię produktu.

Orientacyjne czasy samych dostaw dla poszczególnych metod przesyłki znajdziesz w zakładce "Czas i koszty dostawy".

Pamiętaj także, że w przypadku wyboru płatności przelewem tradycyjnym, przekazanie Twojego zamówienia do realizacji opóźni się o czas zaksięgowania Twojej wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Wszystkie podane powyżej terminy obejmują wyłącznie dni robocze. W weekendy, święta i dni ustawowo wolne - nie pracujemy.

 


Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl