Ciąża i MacierzyństwoOdzież i Bielizna dla Niej

Odzież i Bielizna dla NiegoPakiet Korzyści

Czas i koszty dostawy

Jest uzależniony od wybranej formy płatności oraz sposobu doręczenia zamówienia. Cały zakup jest wysyłany w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

a) Odbiór osobisty - 0 zł

Jeśli masz możliwość odebrania zamówienia osobiście z naszego magazynu - naturalnie nie ma ku temu najmniejszych przeszkód. Skontaktuj się z nami. Ustalimy najdogodniejszy dla Ciebie termin odbioru, dzięki czemu zaoszczędzisz na przesyłce.

 

b) Paczka w RUCHu - 8,99 zł

Przesyłka dostarczana jest do wybranego i wskazanego przez Klienta kiosku lub punktu partnerskiego sieci RUCH (ponad 3000 lokalizacji w całym kraju). Odbiór zamówienia następuje właśnie ze wskazanego kiosku. Brak ograniczeń wagowych, choć maksymalny gabaryt opakowania nie może przekroczyć wymiarów 20x30x50cm. Przesyłka ubezpieczona do kwoty 300 zł.

Deklarowany czas dostawy: 3-5 dni roboczych.

 

c) Paczkomat 24/7 - 13,00 zł

Kolejna usługa świadczona przez firmę Inpost. W tym wypadku paczka nie jest jednak doręczana pod wskazany przez Klienta adres, lecz do jednego z wybranych przez niego paczkomatów. Otwarcie skrytki następuje po podaniu kodu dostępu, jaki przesyłany jest Odbiorcy drogą mailową oraz SMS-em. Maksymalne wymiary paczki to w tym wypadku 41x38x64 cm, zaś waga nie może przekroczyć 25 kg.

Deklarowany czas dostawy: 1-2 dni robocze.

 

d) Przesyłka Kurierska - 16,00 zł

Najszybsza opcja dostawy, realizowana przez firmę DPD. Poza jednym wyjątkiem - brak ograniczeń wagowych czy gabarytowych. Dostawa następuje pod wskazany adres, zwykle po uprzednim kontakcie e-mailowym lub/oraz telefonicznym ze strony przewoźnika. Przesyłka ubezpieczona do kwoty 1000 zł. Opcja aktywna dla płatności dokonanych z góry (przelew, płatność on-line).

Deklarowany czas dostawy: doba

 

e) Przesyłka Pobraniowa - 20,00 zł

Przesyłka kurierska, z identycznymi parametrami, wartością wliczonego w cenę ubezpieczenia oraz czasem dostawy. Jedyną różnicę stanowi fakt, że w tym wypadku płatność nie dokonujemy z góry, lecz dopiero w momencie odbioru zamówienia od kuriera.

Deklarowany czas dostawy: doba

 

UWAGA !!!

Dla zamówień o łącznej wartości przekraczającej 400 zł - dostawa jest bezpłatna!

W przypadku klientów zarejestrowanych jest to kwota 250 zł.

 

 

 
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl